KollégiumÁltalános Iskola21. Neumann Verseny (Archív)20. Neumann Verseny (Archív)XI. Müller Ferenc Nemzetközi Kémiai EmlékversenyBélap Online

I. BÉLÁS HETI REND

Itt tesszük közzé a gimnáziumi mindennapok, azaz minden egyes nap tervezett vagy tudott történéseit. 

B hét
Napirend
2023.05.15- 05. 21. 38. oktatási hét
Május 15-21. közötti heti rend az I. Béla Gimnáziumban
HÉTFŐ

Csizmazia Ferencné Tanárnő óráit helyettesítéssel oldjuk meg.

10. évfolyamos Digitális Országos Mérés pótnapja a kollégium földszinti informatika termében szövegértés-matematika területen. Tollat, vonalzót, számológépet hozzatok magatokkal.

Kérjük a Digitális Országos Mérésben résztvett diákokat, hogy szüleikkel közösen töltsék ki a Háttérkérdőívet. Köszönjük, akik már kitöltötték.

Folytatódnak az érettségi vizsgák a  héten. A folyosón fokozott csendet kérünk. Teremcserék lesznek a vizsgák miatt.

KEDD

Csizmazia Ferencné Tanárnő óráit helyettesítéssel oldjuk meg.

10. évfolyamos Digitális Országos Mérés pótnapja a kollégium földszinti informatika termében természettudomány területen. Tollat, vonalzót, számológépet és testnevelés felszerelést hozzatok magatokkal.A 2 x 45 perces mérést követően egy testnevelés tanórán kell részt vennetek a tanítási nap teljesítéséhez.

SZERDA

10. évfolyamon történelem kis-érettségi az 1-2. órában az A/16, A/17, A/18, A/19, A/30 és A/32-es termekben. A beosztást a fekete hirdetőtáblán találjátok. A vizsgát követően a 3. órától órarend szerinti tanítás lesz.

15 órától a nevelőtestület értekezletet tart a tanáriban. Téma: az országos mérések erdményeinek elemzése, értékelése, a belső mérések és vizsgák eredményeinek értékelése

PÉNTEK

Simó Boglárka Tanárnő óráit a mai napon helyettesítjük.

KÖVETKEZŐ HETI ELŐZETES

2023. május 23-án a 10. évfolyam magyar nyelv és irodalom tantárgyból kis-érettségi dolgozatot ír.

2023. május 26-27-én gimnáziumunk színjátszói, zenészei Pécsen teszik színpadra a Regionális Diákszínjátszó Találkozón Szerelem c. zenés-verses darabját. Főpróba 2023.05.24-én a DBU-ban, melynek részleteiről még tájékoztatást adunk. Felkészítő tanárok: Csizmazia Ferencné Tanárnő és Nemes András Tanár Úr. Sok sikert kívánunk a csapatnak!

A hétvégén gimnáziumunk lány labdarúgó csapata méltón képviselte megyéjét, iskoláját az országos diákolimpián. Az országos döntőben az V-VI. korcsoportban a  dobogó harmadik fokán végzett a kétnapos küzdelem után a Szekszárdi I. Béla Gimnázium lánycsapata. Szép volt lányok! Szívből gratulálunk a sikerhez! Köszönjük Müller Márk Tanár Úr elkötelezett munkáját!

(Az országos I. helyet Szombathely, a II. helyet Budaörs csapata szerezte meg.) 

© 2025 Copyright | ibela.hu | Minden Jog fenntartva.
Látogatók: 1131766