KollégiumÁltalános IskolaX. Müller Ferenc Nemzetközi Kémiai EmlékversenyNeumann VersenyBélap Online

I. BÉLÁS HETI REND

Itt tesszük közzé a gimnáziumi mindennapok, azaz minden egyes nap tervezett vagy tudott történéseit. 

A hét
Napirend
2021. november 8-15. 11. hé
HÉTFŐ
Bogdány Bettina tanárnő, Havelka Gyöngyi tanárnő, Lengl Orsolya tanárnő betegség miatt hiányoznak, óráik helyettesítettek. Lengl Orsolya tanárnő még néhány napig nem várható. 14 órától Ifjú Tudósok verseny fizika B/7 terem 14 órától OKTV német nyelv A/17-es terem. Kosárlabda V-VI. kcs. lány "A„ diákolimpián vesz részt csapatunk, továbbjutottak a lányok!
KEDD
Nyílt nap a gimnáziumban óralátogatásokkal. Várjuk az érdeklődő szülőket (diákjaink szüleit), és várjuk a hozzánk jelentkezőket, diákokat, szüleiket. OKTV matematika A/24 –es terem 14 órától. Ifjú Tudósok Verseny Magyar Irodalom 14 h-tól B/7-es terem
SZERDA
Nyílt nap a gimnáziumban óralátogatásokkal. Várjuk az érdeklődő szülőket (diákjaink szüleit), és várjuk a hozzánk jelentkezőket, diákokat, szüleiket. Laboratóriumunkban ezen a napon a Szekszárdi Waldorf Általános Iskola és a Tolnai Wosinsky Mór Általános Iskola diákjai vendégeskednek. OKTV Magyar nyelv A/24 14 h Ifjú Tudósok Verseny Informatika 14 h-tól B/7-es terem 17 h felvételi tájékoztató 8. osztályosoknak és szüleiknek a Neumann teremben
CSÜTÖRTÖK
Emelt szintű érettségi szóbeli vizsgák lesznek intézményünkben, az I. emeleten a 16-17-18-19-es teremben. Sok teremcsere várható. Vizsgázó diáktársaitoknak csendet kérünk! 15 h Német nyelvi szépkiejtési verseny iskolai forduló 17 h felvételi tájékoztató a hatosztályos gimnázium iránt érdeklődő szülők és kisdiákok részére a Neumann teremben.
PÉNTEK
Emelt szintű érettségi szóbeli vizsgák lesznek intézményünkben, az I. emeleten a 16-17-18-19-es teremben. Sok teremcsere várható. Vizsgázó diáktársaitoknak csendet kérünk! AJKP online nyílt nap a kollégiumban.
© 2023 Copyright | ibela.hu | Minden Jog fenntartva.
Látogatók: 349475