KollégiumÁltalános IskolaX. Müller Ferenc Nemzetközi Kémiai EmlékversenyNeumann VersenyBélap Online

I. BÉLÁS HETI REND

Itt tesszük közzé a gimnáziumi mindennapok, azaz minden egyes nap tervezett vagy tudott történéseit. 

B hét
Napirend
2022. március 28 – április
HÉTFŐ
Barocsai Zoltán Tanár Úr betegség miatt néhány napig távol lesz, óráit helyettesítjük. Farkas Lucian Tanár Úr betegség miatt ezen a napon távol van, óráit helyettesítjük. Müller Márk Tanár Úr Labdarúgó Diákolimpia Lány V-VI. korcsoport megyei kispályás labdarúgó selejtezőre kíséri sportolóinkat. Óráit Molnár Attila Tanár Úr helyettesíti. Sok sikert kívánunk sportolóinknak.
KEDD
Müller Márk Tanár Úr Labdarúgó Diákolimpia Fiú V-VI. korcsoport megyei kispályás labdarúgó selejtezőre kíséri sportolóinkat. Óráit Molnár Attila Tanár Úr helyettesíti. A 9. C osztálynak az 1-2. órában a testnevelés órája a gimnázium tornatermében lesz, nem az uszodában. Sok sikert kívánunk sportolóinknak. 14:30 A Tolna Megyei Illyés Gyula Könyvtárban angol nyelvű, anglisztika témájú előadáson (előadó. Dr. Fekete Tamás, PTE oktatója) 9 diákunk vesz részt.
SZERDA
Du. 16 órakor kezdődik az OKOSKOCKÁNÁL a gimnázium külső felújítását és napelemekkel felszerelését ünneplő iskolaátadó. A narrátor Cseszák Balázs diákigazgató lesz, fellépnek Sebestyén Adrienn, Schöck Huba és Gyarmati Jázmin, a zeneműhely tamburásai. Vendégünk lesz a térség országgyűlési képviselője, a KK elnöke (állami iskolarendszer vezetője), a tankerületi igazgató, intézményvezetők, meghívást küldtünk szülőknek, kérem, tiszteljék meg rendezvényünket! Szívesen látjuk érdeklődő diákjainkat, kb. az alkalomhoz illő öltözékben. Laboratóriumunkba a Dienes Valéria Általános Iskola 8.A osztálya érkezik. Az 1-2. órában biológiából az életfolyamatok (Somogyvári Orsolya Tanárnő irányításával), 3. és 4. órában kémiai reakciók (Nagy István Tanár Úr vezetésével) témakörben végezhetnek kísérleteket.
PÉNTEK
XI. Jakucs László Középiskolai Földrajzverseny középdöntőjébe jutott csapatunk (Nyéki Bence 12. B és Schobloher Patrik 12. B) írásban méri össze tudását a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszékén. Sok sikert kívánunk nekik.
SZOMBAT
XI. Jakucs László Középiskolai Földrajzverseny döntője. Bízunk a középdöntőbe jutott csapatunkban, hogy részt vehetnek a döntőben.

SIKEREK
 
Bátaszéken a Művelődési Házban szervezték meg a Géza-napi megyei versmondó versenyt 2022.03. 22-én, ahol gimnáziumunkat 3 tanuló képviselte.

Gerőfi vanda 9. C osztályos tanuló méltón képviselte iskolánkat, emléklappal tért haza, Sebestyén Adrienn 11. A osztályos tanuló 3. helyezett lett, míg

 Schöck Huba Zétény 11. A osztályos tanulónk a 2. helyezést érdemelte ki teljesítményéért.

Felkészítő tanár: Csizmazia Ferencné Tanárnő. Gratulálunk a diákoknak és tanáruknak a nagyon szép teljesítményért!

© 2023 Copyright | ibela.hu | Minden Jog fenntartva.
Látogatók: 349319